MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9029265
nr 902 9265
Byrå
Barockstil, 1800-tal, Intarsia, Stenskiva, längd: 81 cm, höjd: 88 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 14 juli 2014
kl 18:56:06
7/7 18:48:11